Rüya Tabirleri / far rüyaları / Rüyada pembe göz farı görmek

Rüyada pembe göz farı görmek

Rüyada pembe göz farı görmek makam ve rütbe edineceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine, kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına, sürekli stres ve sinir içinde olacağına inanılır.

Rüyada pembe göz farı gördüyseniz

  • Bazı konularda kendinizle veya hayatınızla ilgili sıkıntılarınız olabilir ya da rutinden sıkılmış olabilirsiniz.
  • Parlak fikirlerinizi diğerleriyle paylaşabilirsiniz.

Rüyada pembe göz farı sürmek kendisindeki bu değişimin çevresi tarafından sevinçle karşılanacağına, kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, iş hayatında günah işleyeceğine, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine, çareye ve çözüme ulaşacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments