Rüya Tabirleri / çilek rüyaları / Rüyada pazarda çilek görmek

Rüyada pazarda çilek görmek

Rüyada pazarda çilek görmek iyi haberler alınacağına, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada pazarda çilek gördüyseniz

  • Sağlığınıza biraz daha özen gösterin.
  • Rekabetçi tartışmalara girerek vakit kaybetmemelisiniz.

Rüyada pazardan çilek almak çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, aynı karşılığı alamayacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments