Rüya Tabirleri / iş rüyaları / Rüyada patrondan iş teklifi almak

Rüyada patrondan iş teklifi almak

Rüyada patrondan iş teklifi almak bereketin ve verimin hâkim olacağına, yolunun ve geleceğinin açık olacağına, uzlaşmaz bir tavır içinde olunması yüzünden fırsatların kişiden uzaklaşacağına, hak yolunda bir yaşam süreceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, kazancının günden güne arttıracağına alamettir.

Rüyada patrondan iş teklifi almak gördüyseniz

  • Bir arkadaşınızın bilerek yada bilmeyerek, parayla ilgili bir işinizi engellemesi mümkündür.
  • Eleştirilmek veya şikayet dinlemek istemiyorsanız, daha fazla araştırmacı olmalısınız.

Rüyada eski patrondan iş teklifi alındıysa uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına, huzurunu yerine getireceğine, rahat edilecek bir projeye girileceğine, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments