Rüya Tabirleri / patron rüyaları / Rüyada patrona su vermek

Rüyada patrona su vermek

Rüyada patrona su vermek üzüleceğine ve kırılacağına, güzel ve olumlu haberler alacağına, çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına, maneviyatın da zenginleşeceğine alamettir.

Rüyada patrona su vermek gördüyseniz

  • Bazı kişilerin kararsızlıklarına veya belirsizliklere rağmen planlarınızı uygulamayı sürdürmelisiniz.
  • Kararlarınızı uygulamaya koymanız veya yaptığınız seçimler doğrultusunda ilerlemeniz durumunda, istediğiniz alanlarda veya hayalleriniz doğrultusunda başarılı olmanın yolunu bulabilirsiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada eski patrona su vermek sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, karlı işler yapacağına, özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına, sorunların yeni sorunlar doğuracağına işaret etmektedir.

Rüyada patronun su istemesi rüyayı gören kişi için sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsranın kendisini çok sarsacağına, büyük fırsatlar elde edeceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine, şansının kötüye gideceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments