Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada patron eşi görmek

Rüyada patron eşi görmek

Rüyada patron eşi görmek yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, iş ile ilgili tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, riyakar insanlarla karşılaşacağınıza, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine işaret eder.

Rüyada patron eşi gördüyseniz

  • Bir kere daha incelemenizde fayda var.
  • Yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya ticari başlıkları ilgilendiren konularda hoş denebilecek gelişmeler olabilir.

Rüyada patronun eşiyle konuşmak mutluluk verici haberlerin alınacağına ve kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, insanların saygısının kazanılacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments