Rüya Tabirleri / parke rüyaları / Rüyada parke görmek

Rüyada parke görmek

Rüyada parke görmek sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, ayaklarının yere basması yerine daha hayalci davranan rüya sahibinin ailesiyle arasında da geri dönüşü zor sıkıntılar ve kavgalar yaşanacağına, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine ve rahatının kaçacağına, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, mutlu olunacağına ve çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine delalet eder.

Rüyada parke gördüyseniz

  • Arkadaşlarından gelecek teklifler sizi kararsızlığa itebilir.
  • Eski bir arkadaşınız veya sevgiliniz mevcut durumunuzu nasıl yöneteceğiniz veya üstesinden geleceğiniz konusunda size fikir verebilir.

Rüyada tahta parke görüldüyse ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, kişinin kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine, işinde itibar edineceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada parke seçmek işlerinin iyi gideceğine, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına alamet eder.

Rüyada ahşap parke görüldüğünde az da olsa bir kazanç elde edeceğine, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada parke sökmek verilen emeklerin boşa çıkmayacağına ve istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebilineceğine, yapılan hesapların hiçbirinin gerçeğe uygun olmayacağına, insanlara yol göstereceğine ve sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına tabir olunur.

Rüya alimlerine göre rüyada parke şişmesi sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, aldığı tüm tedbirlerin boşa çıkacağına, sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada parke silmek iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına, kıvrak zekâsı sayesinde de işinde alıp yürüyeceğine, işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına, aileye yeni bir bebeğin katılacağına, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine ama daha sonra sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına işaret eder.

Rüyada parke alındığında hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına ve kişinin kariyerinin zirvesine yükseleceğine, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine işarettir.

Rüyada kırık parke görülmesi vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, bir takım olaylar karşısında doğru seçimler yapamayacağına, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına işarettir.

Rüyada parkelerin kırıldığını görüldüğünde beden sağlığının zarar göreceğine, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, kazançlı işlere gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada parke kabarması rüya sahibi kişi için maddi olarak yetersizlikler yaşayacağına, çıkar için insanlara zulmetmeye, birçok kişinin yapması gereken işin altında kalınacağına, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada parke yıkamak devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına, büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına delalettir.

Rüya alimlerine göre rüyada askeri parke giymek borçlarını ödeyip kurtulacağına, istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, bazı konser etkinliklerine katılacağına, edilen tövbenin Allah katında kabul edileceğine alamet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada parke giymek buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, üstüste gelecek kötü haberler yüzünden işle ilgili adım atmaktan çekinileceği , sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada parke yol görülmesi iş hayatında zarar edileceğine, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, sevilen ve sayılan biri olunacağına, borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine alamettir.

Rüyada parke temizlemek sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına, geniş rızık elde edeceğine, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine, işinde dar boğaza gireceğine ve ticari faaliyetlerinde azalma başlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yeni parke görüldüyse çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, gittikçe çıkmaza düşeceğine, kazanılan başarılar sayesinde ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına delalet eder.

Rüyada parlak parke görmek eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına, sıkıntıların yakın zaman içinde çok hayırlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kalkacağına, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, rüya sahibinin bu sayede daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün de güleceğine, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, çok iyi giden işlerin duracağına yorulur.

Rüyada parkenin çizildiğini görülmesi başarı üstüne başarı kazanacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, bazı konularda kararsızlık yaşanacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına, her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada cilalı parke görülmesi düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada temiz parke görüldüğünde işlerinde en yakın olduğu kişiden zarar göreceğine, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine işarettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada parkeye su dökmek işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, çok başarılı atılımlar yapılacağına, kapanmış defterlerin yeniden açılacağına inanılır.

Rüyada eski parke görüldüğünde yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada parke kırılması rüya sahibi için ikisinin de çok rahat edeceğine, yaşamın tadını doyasıya çıkaracak mali imkana da sahip olacağına, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine işaret eder.

Rüyada kirli parke görmek kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, çok para kazanacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sorunlu bir döneme gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gri parke görüldüyse mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine, çok büyük kazançlar getireceğine, zorlukların geride kalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kahverengi parke görmek yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine, ticaretten yana şanslarının açık olacağına, para sıkıntısına düşmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada parke cilalamak kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada parkenin kabardığını görüldüğünde sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, ancak vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, yakın zamanda rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada parke değiştirmek rüya sahibi kişi için dost çevrenizin genişleyeceğine, hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine, malının ve aşının da çoğalacağına, sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine delalet eder.

Rüyada beyaz parke görüldüyse onlardan yana üzüntüye düşeceğine, ancak işlerin gün geçtikçe daha da bozulması ve düşünülen adımların atılamaması yüzünden bazı sorunlar yaşanacağına, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına delalettir.

Rüyada kırmızı parke görüldüyse yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, geleceğinin mutlulukla dolacağına, maddi kayıpların olacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine ve bu sebeple ortaya çıkan bu durumu düzeltmek için binbir türlü zorluğa göğüs germek zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada parke yapmak endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına, çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına ve büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine delalettir.

Rüyada parkeli ev görülmesi büyük maddi bir kazanca sahip olunacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, övgü dolu sözler duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada parkeli oda görüldüyse kısmetlerinin de kapanacağına, sağlıklı bir ömür süreceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, doğru yoldan çıkıldığı an itibariyle düşmanlarda artış görüleceğine, yapılan hataların telafi edileceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments