Rüya Tabirleri / parazit rüyaları / Rüyada parazit görmek

Rüyada parazit görmek

Rüyada parazit görmek parasının her geçen gün artacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına ve iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine, yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına, akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına, çarelere ve çözümlere kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada parazit gördüyseniz

  • Ay genelinde hassasiyetiniz yüksek olabilir.
  • Evinizde yapacağınız değişiklikler sizi yeni yıla hazırlayabilir.

Rüyada elinde parazit görüldüğünde çektiği yokluğun unutulacağına, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, iş hayatında çok kazançlı bir işe girileceğine alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada parazit düşürmek duymadığı sözleri duyacağına, üzülüp hayattan elini eteğini çekeceğine, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına alamet eder.

Rüyada parazit temizlemek rüyayı gören için dirayetli davranışlarının meyvelerini de kısa zaman sonra almaya başlayacağına, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına işarettir.

Rüyada gözde parazit görmek yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, çok başarılı olacağına, kazancının epey düşeceğine ve aile hayatında hiç aklına gelmeyecek olaylar ile karşılaşacağına, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada parmaktan parazit çıkması rüya sahibi kişi için uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, psikolojiyi etkileyecek bir olay yaşanacağına, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, sorunlarına da çözümler bulacağına, inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine rivayet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada parazit çıkarmak insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, şöhret ve itibar kazanacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine, yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine bu sayede huzur bulacağına yorulmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada parazit öldürmek mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine, çekilen çilelerin sona ereceğine, yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine, bir sıkıntıya girmeye, ardından sevinçli bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada dışkıda parazit görüldüyse sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, kişinin amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurt parazit görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, kendisini tatsız bir durumun ortasında bulacağına, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına yorulur.

Rüyada ağızdan parazit çıkması rüya sahibi için kazalara ve kötülüklere yakın olacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada makattan parazit çıkması rüyayı gören kişi için hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, zor bir döneme gireceğine, birikmiş parasının olacağına, işlerini bir türlü toparlayamayacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada tuvalette parazit görüldüyse istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine ve işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, sağlık sorunları ile ilgili bir haber alınacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına işaret eder.

Rüyada kakada parazit görüldüğünde malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine inanılır.

Rüyada bağırsak paraziti görüldüyse isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, elindeki imkanların artacağına işaret etmektedir.

Rüyada bokta parazit görüldüğünde sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine, onlar sayesinde yaşadığı sıkıntıları da unutacağına, hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına, olumlu gelişmeler yaşayacağına ve hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada parazit solucan görmek fırsatların elden kaçırılacağına, hak yolundan uzaklaşacağına, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına inanılmaktadır.

Rüyada karnından parazit çıkarmak halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, helal ekmek yeneceğine, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada parazit kurt görüldüğünde uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına, ancak Allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada parazit kusmak içinden çıkılamaz bir hal alacağına, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına, yeni işlere ve projelere gireceğine, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine, yaptıkları kötülükleri herkese göstereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz parazit görüldüğünde yeni bir ortama girileceğine, çok büyük mutluluk yaşayacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine yorulur.

Rüyada küçük parazit görmek kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, yüksek moralli olacağına, kişinin yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük abdestte parazit görülmesi parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, edilen duaların kabul olacağına ve hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine, onların güvenini sarsacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada burundan parazit çıkması ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, edilen duaların kabul olacağına ve hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine, sevgi ve barış ortamının kurulacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Neslihan Çeçen

Ruyamda kızımın dışkısından büyük beyaz bir parazit çıktığını gördüm çok büyük hortum gibiydi