Rüya Tabirleri / papağan rüyaları / Rüyada papağan yumurtası görmek

Rüyada papağan yumurtası görmek

Rüyada papağan yumurtası görmek bir sebeple kendisine yardımcı olması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına inanılmaktadır.

Rüyada papağan yumurtası gördüyseniz

  • Bazı konuların nedenleri veya bazı kişilerin kim oldukları ya da tam olarak ne istediklerini konusunda şüpheleriniz olabilir.
  • Sevdiğiniz kişilerle seyahat başlıklı gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada sultan papağanı yumurtası görmek sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments