Rüya Tabirleri / fil rüyaları / Rüyada oyuncak fil görmek

Rüyada oyuncak fil görmek

Rüyada oyuncak fil görmek çok iyi işler yapılacağına, dünya malı edineceğine, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine, ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada oyuncak fil gördüyseniz

  • İletişim kopukluğu ilişkilere zarar veriyor.
  • Hem fikir olmadığınız bir konuda size yük yüklemeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada oyuncak fil alındığında dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine, duaların boşa gideceğine, geçiminin zor hale geleceğine tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments