Rüya Tabirleri / kadın rüyaları / Rüyada oturan kadın görmek

Rüyada oturan kadın görmek

Rüyada oturan kadın görmek hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza, başarılı bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada oturan kadın gördüyseniz

  • Arkanızdan söylenenlere veya ufak tefek rahatsızlıklara göz yummazsanız, kısmen daha küçük bir olay diplomatik bir çöküşe neden olabilir.
  • Bazı konularda endişeleriniz varsa yavaş yavaş rahatlayabilirsiniz.

Rüyada sandalyede oturan kadın görmek yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, kazancın yetmez olacağına, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, onu yorgun ve hasta bir görüntüye getireceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yatakta oturan kadın görülmesi büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine, büyük işlere imza atacağına ve sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına, kara kara düşüneceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına alamettir.

Rüyada yerde oturan kadın görüldüğünde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına, çok hızlı bir şekilde çözüm beklerken bazı aksamalardan ötürü endişeye kapılacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine ve uzunca bir süre toparlanılamayacağına, rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments