Rüya Tabirleri / kadın rüyaları / Rüyada otobüs dolusu kadın görmek

Rüyada otobüs dolusu kadın görmek

Rüyada otobüs dolusu kadın görmek yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, birçok dertle muhatap olacağına, ün ve itibar sahibi olacağına, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren biri olacağına alamettir.

Rüyada otobüs dolusu kadın gördüyseniz

  • Bazı gelirler sonlanabilir veya ikili ilişkilerde maddi anlamda dürüst davranılmaması sorun yaratabilir.
  • Size yardım etmesi veya yol göstermesi gereken kişilerin ilgisizliğine tahammül göstermekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada ev dolusu kadın görüldüğünde şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına, dertlerin ve sorunların biteceğine, daha sonra çok iyi bir hale geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada oda dolusu kadın görmek uzak bir yola gidileceğine, gittiği yolda muvaffak olacağına, karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments