Rüya Tabirleri / duvar rüyaları / Rüyada örülmüş duvar görmek

Rüyada örülmüş duvar görmek

Rüyada örülmüş duvar görmek kendisine yardım edecek iş konusunda deneyimli bir kişi sayesinde maddi ve manevi olarak büyük ilerleme yapacağına, onların yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, elden çıkan malların geri kazanılacağına ve yaşanan eksikliklerin giderileceğine, kazancının da hiç eksilmeyeceğine, işlerin eski haline döneceğine işaret etmektedir.

Rüyada örülmüş duvar gördüyseniz

  • Sizi arayıp, görüşmek isteyen kimseleri reddetmemelisiniz.
  • Bazı kişileri zorlamanız durumunda gelebilecek sert tepkiler sizi rahatsız edebilir.

Rüyada örülen duvarın yıkılması istediklerini elde edeceğine, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, gelirinden yana memnun olacağına, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine işarettir.

Rüyada tuğladan örülmüş duvar görüldüyse hastalıkların da kalıcı olmayacağına, refah düzeyinin yükseleceğine, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına ve uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeni örülmüş duvar görüldüyse hikmet sahibi olacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine bu sayede de ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, verilen bir sözlerin yaşanan bazı aksiliklerden ötürü bir türlü tutulamayacağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments