Rüya Tabirleri / duvar rüyaları / Rüyada duvar kağıdı görmek

Rüyada duvar kağıdı görmek

Rüyada duvar kağıdı görmek hem moral hem de çareler bulacağına, Allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, tüm planların zamanında neticeleneceğine, işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, işlerinden de geri kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada duvar kağıdı gördüyseniz

  • Maddi konularda akılcı olmaya gayret edin.
  • Her durumda olaylar sizin için iyi yönde gelişiyor.

Rüyada renkli duvar kağıdı görmek işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, çok sıkıntılı dönemler geçirileceğine ve hastalık ve çeşitli sorunlar ile boğuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada duvar kağıdı sökmek alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, bir sebeple cimriliği ile çevresinin dikkatini çekeceğine, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine işarettir.

Rüyada duvara kağıt yapıştırmak sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada duvara kağıt asmak rüyayı gören için borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, sıkıntılarının daha da artacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine işarettir.

Rüya yorumlarına göre rüyada duvar kağıdı döşemek işinde büyük zaferler elde edeceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatın hiçbir evresinde sorun yaşanmayacağına, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, hayırlı bir terfi alınacağına işaret eder.

Rüyada yeşil duvar kağıdı görüldüyse mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, elinden geliyorsa ona borç vereceğine ve daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına, endişe duyulan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine tabir olunur.

Rüya tabircilerine göre rüyada duvar kağıdı kaplamak yeni bir birlikteliğe başlanacağına, sorunlarının ve üzüntülerinin artacağına, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada beyaz duvar kağıdı görüldüğünde özellikle evlilik için gün sayılacağına, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine ve hayatını çok kötü bir şekilde etkileyecek olaylar yaşayacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada duvar kağıdının yırtılması rüya sahibi kişi için bir sebeple sıkıntı çekeceğine, yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına, onlardan taraf hayır göreceğine ve afiyette olacağına, sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına alamettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments