Rüya Tabirleri / güvercin rüyaları / Rüyada omuzda güvercin görmek

Rüyada omuzda güvercin görmek

Rüyada omuzda güvercin görmek hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, eğer şifaysa da şifasını bulacağına, eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına ve hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına ancak devamının bir türlü gelmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada omuzda güvercin gördüyseniz

  • Bazı ilişkiler, iş birlikleri veya ortaklıklar bazı konularda pozisyonunuzu korumanıza yardım edebilir.
  • İstikrarsız tavırları olan ya da mantıksız hareket etmiş kişilere yanlışlarını göstermeye çalışabilirsiniz.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada sol omuza güvercin konması iş yerinde çok üst mevkilere terfi ettirileceğine, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, nazara gelinecek başarılar elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sağ omuzda güvercin görülmesi iç sıkıntınızın azalacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, kişinin zor günlerden geçeceğine, kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına, manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments