Rüya Tabirleri / et rüyaları / Rüyada güvercin eti görmek

Rüyada güvercin eti görmek

Rüyada güvercin eti görmek dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada güvercin eti gördüyseniz

  • Gerilimlerden uzak durmalısınız.
  • Girişimci olmanız parasal kazanç anlamına gelebilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada güvercin eti yemek hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments