Rüya Tabirleri / mezar rüyaları / Rüyada ölüyü mezar üstünde görmek

Rüyada ölüyü mezar üstünde görmek

Rüyada ölüyü mezar üstünde görmek onun zamanını çalacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine hatta yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, işlerini tek başına yöneteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölüyü mezar üstünde gördüyseniz

  • Deneyimleriniz yaşamın tadına varmanız için gerekli desteği sağlıyor.
  • Bazı değişiklikler yapmadan önce olayların üzerinden geçmelisiniz.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada ölünün mezarın üstünde yatması yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine ve bu sayede çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, etrafındaki insanlara karşı mahcup olacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments