Rüya Tabirleri / çarşaf rüyaları / Rüyada ölüye çarşaf vermek

Rüyada ölüye çarşaf vermek

Rüyada ölüye çarşaf vermek kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, daha sonra yaşayacağı bazı tatsız olaylardan yüzünden kendisini kötü hissedeceğine, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada ölüye çarşaf vermek gördüyseniz

  • İş birlikleri, ortaklıklar veya ilişkiler üzerine daha fazla düşünmeniz gerekiyor.
  • Tahmin edilmesi zor hareketleri olan veya istikrarsız kişiler nedeniyle işlerinizi ihmal etmeyin.

Rüyada ölünün çarşaf giymesi hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, oldukça büyük başarılara, gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına, çok daha mutlu olunacağına, rüya sahibinin kazancının da katlanarak çoğalacağına yorulur.

Rüya tabircilerine göre rüyada ölünün çarşaf istemesi hatalarını fark edeceğine ve onları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına, güçsüz ve nefessiz kalacağına, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, sevilen ve sayılan biri olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölüden çarşaf almak yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, duygularının karşılıklı olacağına, yeni bir işte tartışma yaşanacağına, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına, aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments