Rüya Tabirleri / bardak rüyaları / Rüyada ölüye bardak vermek

Rüyada ölüye bardak vermek

Rüyada ölüye bardak vermek işinde uzmanlaşacağına ve böylece herkes tarafından takdir edileceğine, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, hayat içerisinde çok büyük bir başarı kazanılacağına, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, dileklerin kabul olacağına, kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına ve karşılığını da en güzel şekilde göreceğine işaret eder.

Rüyada ölüye bardak vermek gördüyseniz

  • Sizden farklı düşünen kişilerle biraraya gelmenizi ya da bazı şeyleri farklı ele almanızı sağlayacak aktivitelerde bulunmalısınız.
  • Bazı konularda kutuplaşmak veya karşı çıkma yolunu tercih etmek doğru yöntem olmayabilir.

Rüyada ölüye bardakla su vermek rüyayı gören kişi için çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına ve güzel ve sevinçli günler görüleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına inanılmaktadır.

Rüyada ölünün bardak kırması bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, bolluk ve berekete kavuşacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, o kapıyı kapatacağına, topluluk içinde küçük düşmeye ve utanmaya delalettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada ölünün bardak istemesi para sıkıntısına düşmeyeceğine, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, maddeden çok maneviyata önem vereceğine ve en büyük hedeflerinden birinin de gerçek huzuru bulmak olacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına işarettir.

Rüyada ölüden bardak alındığında ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, tüm beklentilerini yerine getireceğine, ummadığınız bir yerden elinize para geleceğine, rüya sahibinin herkes tarafından tebrik edileceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments