Rüya Tabirleri / ölü rüyaları / Rüyada ölünün türkü söylemesi

Rüyada ölünün türkü söylemesi

Rüyada ölünün türkü söylemesi bereketli bir döneme girileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, doğru yolu bulacağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, iş konusunda kısmetin açılacağına inanılır.

Rüyada ölünün türkü söylemesi gördüyseniz

  • Çevrenizde bazı kazalar ya da çeşitli aksilikler olabilir.
  • Ani gelişmeler belli bir girişiminizi hızlandırabilir ya da kar elde edeceğiniz bir yöne ilerlemeniz için neden oluşturabilir.

Rüyada ölüye türk kahvesi yapıldıysa maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, kişinin şifa bulacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments