Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada ölünün diriye altın vermesi

Rüyada ölünün diriye altın vermesi

Spread the love

Rüyada ölünün diriye altın vermesi elindekilerinin kıymetini de çok daha iyi bileceğine, alım gücünde yükselme olacağına, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün diriye altın vermesi gördüyseniz

 • Bazı konularda yaratıcı bir anlaşma, plan ya da projeler söz konusu olabilir.
 • Karlı maddi anlaşmalar veya durumlar söz konusu olabilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada ölünün diriye altın takması başarılı bir kişi olacağına, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine alamet eder.

4 yorumlar

 1. Ben 47 yaşında bir adamım Ruyada ölmüş annemin elime buyuk altın verdiğinı ve o altının elimden birden kaybolduğunu gördüm

  • Değerli Ziyaretçim,
   Görülen rüya şansa, niyete ve habere delalettir. Rüya yorumuna göre çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine; art niyetli kişiler ile iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra her şeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına; güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için mutlu haberler alınacağına delalet eder.

 2. Rüyamda ölmüş anneannem bı altın kolyeye takılı iki çeyrek altın veriyordu bana .gelini ve torunu ariyolardi bulamiylardi

  • Değerli Ziyaretçim,
   Bu rüya rütbeye, takdire ve hafiflemeye yorulur. Rüya yorumuna göre meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine; yeni başlayacağı bir işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına; kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine alamettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.