Rüya Tabirleri / armut rüyaları / Rüyada ölünün armut yemesi

Rüyada ölünün armut yemesi

Rüyada ölünün armut yemesi çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, konferans ve seminerlere katılacağına, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ölünün armut yemesi gördüyseniz

  • Elinize geçecek bilgiler seyahat, eğitim veya iletişim başlıklarında faydalı gelişmelerin önünü açabilir.
  • Eleştirilmek veya şikayet dinlemek istemiyorsanız, daha fazla araştırmacı olmalısınız.

Rüyada ölünün armut istemesi sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine, durumları düzeltmeye çalıştıkça iyice içine batacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, gayrimenkul sahibi olunacağına, variyetinin her geçen gün artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölüden armut alınması işinde de istediği başarıyı yakalayacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, rızkın da aynı oranda çoğalacağına, çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada ölünün armut toplaması rüya sahibi için zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, bir sebeple hayati tehlikeler atlatacağına, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölüye armut vermek rüyayı gören için karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, hane içinde bu durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, torunlarına dahi yeteceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sebahat

Rüyada armut yediğini görmek ölümus biriyle