Rüya Tabirleri / ölü rüyaları / Rüyada ölü yengesini görmek

Rüyada ölü yengesini görmek

Rüyada ölü yengesini görmek sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına ve ailesinin de tüm sıkıntılarda kişiye yardım edeceğine, borçların kolaylıkla kapanacağına, iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ölü yengesini gördüyseniz

  • Uzlaşma sağlanması gereken konularda anlaşma şartları kafanıza yatmadıysa vazgeçebilirsiniz.
  • Sevgilinizle veya çocuklarla vakit geçirmeniz size iyi gelebilir.

Rüyada ölü yengeden para almak ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments