Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada ölü el görmek

Rüyada ölü el görmek

Rüyada ölü el görmek insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, işlerinizin bir süre güzel gideceğine, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine yorulur.

Rüyada ölü el gördüyseniz

  • Sadece başkalarının ayağınızın altında dolaşmaması gerekiyor.
  • İnsanlar bazı planlarınızı ya da hareketlerinizi yanlış yorumlayabilirler.

Rüyada ölünün elini tuttuğunu görmek yaşadığı muhitin yenileneceğine, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine, atılan adımların ve ele geçen fırsatların pek kazanç getirmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölünün elini kesmek rüya sahibi için maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, kırılan kalplerin tekrar barışacağına, çok büyük mutluluklar duyacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölüyü eline alındıysa hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine, hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölünün elini öpmek görülmesi kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine ve sevdiklerinden uzak kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölünün elini göstermesi kariyerinde çok büyük atılım yapacağına, sık sık alışverişe gidebileceğine, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine işaret eder.

Rüyada ölünün elini kaldırması rüya sahibi kişi için sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına, tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine, para sıkıntısı çekeceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada ölünün el ısırması sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, sermayesinin harcandığına değeceğine alamettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada ölünün elinin yanması rüya sahibinin çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine, kötü günlerini arkasında bırakacağına, daha zengin hale geleceğine, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine alamettir.

Rüyada ölüye el sürmek az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, rüya sahibinin yalnızlaşacağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölünün elinden yiyecek alınması hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, ancak herhangi bir yararının görülmeyeceğine ve tüm durumla birlikte bir de destek olan kişinin para konusunda sıkıştırmalarıyla uğraşılacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölünün elinin kopması rüya sahibi için yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada ölünün elini sıkmak maddi anlamda feraha ermeye, tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölünün elini öpmek sarılmak rüya sahibi için tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına, kişinin attığı adımların ve beklentilerinin sürekli boşa çıkacağına, yarınlara olan inancından da hiçbir zaman ödün vermeyeceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine alamet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada ölünün el yıkaması helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına tabir olunur.

Rüya yorumlarına göre rüyada ölünün eline dokunmak o kimselerden menfaat göreceğine ve fayda bulacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, helal rızık elde edeceğine, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına, zor durumların biteceğine, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine rivayet eder.

Rüyada ölünün elini tutup yürümek ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine ve refah içinde yaşayacağına, kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, bunun da kendisi için çok ağır bir travma yaşamasına neden olacağına, çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölünün elinde balık görülmesi girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına, yorgun ve hasta hissedeceğine inanılmaktadır.

Rüya alimlerine göre rüyada ölünün elinden tutup kaldırmak moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına ve hayatının bir anda değişeceğine, duygularının karşılıklı olacağına, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada ölünün elini tutmak istemesi destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine, dualarının karşılığını göreceğine, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına ve bu yüzden yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına ve bu sayede kendisini huzurlu hissedeceğine işaret eder.

Rüya tabirlerine göre rüyada ölünün elini tutup gitmek ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, hastalıklarının da şifasını bulacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada ölüyle el sıkışmak sırtının yere gelmeyeceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına alamet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada ölüye el uzatmak onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, yolları ayırma ve ilişkileri noktalama yönünde kararlar alınacağına, ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına, zararlı bir alışkanlıkla boğuşulacak bir döneme girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada ölünün el vermesi rüya sahibi kişi için sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, iyi bir zanaatkar olunacağına, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına işarettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada ölü el sallaması istediği evde oturacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin bu sayede atılacağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada ölü eli tutmak çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölü eli öpmek maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, bunlar sayesinde hayata karşı güçlü olacağına delalettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada dirilen ölünün elini öpmek sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak bu durumdan kısa sürede kurtulacağına, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments