Rüya Tabirleri / bit rüyaları / Rüyada ölü bit görmek

Rüyada ölü bit görmek

Rüyada ölü bit görmek makamının ve itibarının yükseleceğine, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eldeki paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, geçim derdi çekmeyeceğine, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine ve ortaya koymaya çalıştığı projelerin ve çalışmaların bazı kişiler tarafından baltalanacağına inanılır.

Rüyada ölü bit gördüyseniz

  • Bazı şeyleri çok fazla büyütüyorsunuz.
  • Duygusal ilişkiniz sizi tatmin etmez seviyede ise ya da yalnız bir kimseyseniz yeni bir ilişki geliştirebilirsiniz.

Rüyada ölü bit temizlemek rüyayı gören için huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına, hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine ve zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments