Rüya Tabirleri / meyve rüyaları / Rüyada olmuş meyve görmek

Rüyada olmuş meyve görmek

Rüyada olmuş meyve görmek uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, mali krize gireceğine, büyük çaba sarfedeceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına ve çok büyük kazanç elde edeceğine, hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine alamet etmektedir.

Rüyada olmuş meyve gördüyseniz

  • Ödün vermek zorunda hissetmeniz gerekmiyor.
  • Çevrenizdeki kişiler yapması gereken şeyleri yapmaktan veya görevleriniz yerine getirmekten ya da işleri tamamlamaktan imtina ediyor olabilirler.

Rüyada hediye olarak meyve almak yeni bir semte taşınılacağına, eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments