Rüya Tabirleri / gösteri rüyaları / Rüyada okul gösterisi görmek

Rüyada okul gösterisi görmek

Rüyada okul gösterisi görmek eski bir hastalığın nüksedeceğine, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına, tarafsızmış gibi görünen bir kişi yüzünden sahip olunan saygınlığın yitirileceğine delalettir.

Rüyada okul gösterisi gördüyseniz

  • Kendinizi düşünüyorsanız, olayları büyütmemelisiniz.
  • Kişisel gelişime önem verin.

Rüyada okulda gösteri yapıldıysa evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, yaşamdan elini eteğini çekeceğine, kaçırılan fırsatlar yüzünden uzun zamandan beri yapılmak istenen bir projenin askıya alınacağına, yeni bir ilişkiye başlayacağına, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments