Rüya Tabirleri / gözlük rüyaları / Rüyada oğlunu gözlüklü görmek

Rüyada oğlunu gözlüklü görmek

Rüyada oğlunu gözlüklü görmek vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine, tövbelerinin kabul olacağına, maddi imkânlarının azalacağına, fırsatların teker teker elden kaçacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada oğlunu gözlüklü gördüyseniz

  • Pratik yönlerinizi kullanmaya bakmalısınız.
  • Hangi durum olursa olsun, dikkatli olmamanız durumunda, ilginç zannedilen, akıllara zarar fikirler ortaya çıkabilir.

Rüyada oğlunun gözlüğünün kırıldığını görmek sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine ve endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına, sırtındaki yükten kurtulacağına, sorunların bir bir çözüleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada oğlunun gözlük taktığını görülmesi yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine, kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments