Rüya Tabirleri / hapis rüyaları / Rüyada hapisteki oğlunu görmek

Rüyada hapisteki oğlunu görmek

Rüyada hapisteki oğlunu görmek bazen işsiz ve aşsız kalacağına, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine ve sıkıntıların atlatılacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına, adını işiyle duyuracağına, sıkılacağına ve üzüleceğine, dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye delalettir.

Rüyada hapisteki oğlunu gördüyseniz

  • Halledilmesi gereken veya yarım kalmış işlere odaklanabilirsiniz.
  • Yön gösterme konusunu ertelemekte fayda var.

Rüyada hapisteki oğlunun geldiğini görülmesi iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adım necla

Rüyamda hep hapisteki oğlumu görüyorum sesleniyorum duymuyo işe gitmeye çalışıyorum vi türlü giyinip gidemiyorum

Fatoş kargı

Rüyamda büyük bir eğlence asker polisde var kalabalık gördüm.cezaevindeki oğlum var ,elinde bir tomar kağıt para vardı.bi tanesini bana verdi.bahce dolusu karnıbahar gördüm.yorumu merak ediyorum.