Rüya Tabirleri / bulgur rüyaları / Rüyada oda dolusu bulgur görmek

Rüyada oda dolusu bulgur görmek

Rüyada oda dolusu bulgur görmek yaşam tecrübesi edineceğine ve gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına, huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına, güzel bir haneye sahip olunacağına, her daim Allah yolunda yürüyeceğine ve sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada oda dolusu bulgur gördüyseniz

  • Talep eden için büyük önem taşıyan bir yardım isteğiyle karşılaşacaksınız.
  • Romantik konularda sıkıntı oluşabilir.

Rüyada kazan dolusu bulgur görüldüyse maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çuval dolusu bulgur görüldüyse büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına, ona emek vereceğine, çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına, bir rahat yüzü görmeyeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments