Rüya Tabirleri / ocak rüyaları / Rüyada ocakta kaynayan yumurta görmek

Rüyada ocakta kaynayan yumurta görmek

Rüyada ocakta kaynayan süt görülmesi keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, insanlarla arasının açılacağına, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada ocakta kaynayan yemek görülmesi kişinin afiyette kalacağına, eşi tarafından yüceltileceğine, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada ocakta kaynayan tencere görmek İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına, büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çalıştıkça da Allah’ın kendisine hep daha fazlasını nasip edeceğine, çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına, ele geçecek haram mal ve paraya, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ocakta kaynayan su görüldüyse hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, iç dünyasında rahata kavuşacağına, hayırlı kararlar alacağına, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments