Ana sayfa » Nohut rüyaları » Rüyada nohut tarlası görmek

Rüyada nohut tarlası görmek

Rüyada nohut tarlası görmek gün yüzü görmeyeceğine, hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, bir sebeple işlerin kötüye gideceğine ve yapılan çalışmalardan kazanan paranın heba olacağına, yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, zorlukların ve sorunların aşılacağına inanılmaktadır.

Rüyada nohut tarlası gördüyseniz

  • Belli anlaşmalar yapılabilir, imzalar atılabilir.
  • Öfkeli tepkilerin hiçbir getiri olmasa da, ilerlemeye yönelik çabaların karşılığını görebilirsiniz.

Rüyada nohut tarlasında yürümek rüya sahibi için iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine ve hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına, onların ahını alacak sözler edeceğine ya da hareketler de bulunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada taze nohut tarlası görüldüyse para konusunda da ciddi kayıplar yaşayacağına, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, işleri engelleyen kişiler yüzünden büyük zararlara uğranacağına, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada nohut tarlasına gitmek birden fazla ortakla iş kurulacağına, birçok dertle muhatap olacağına, de hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına yorulur.

Rüyada yeşil nohut tarlası görülmesi işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde bile büyük bir endişe duyacağına, rüya sahibinin zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kuru nohut tarlası görüldüğünde maddi açıdan büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına, patron koltuğunda oturacağına, belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine işarettir.

Rüyada sararmış nohut tarlası görülmesi verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, hayatının tamamen altüst olacağına, kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına delalet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top