Rüya Tabirleri / künye rüyaları / Rüyada nazar boncuklu künye görmek

Rüyada nazar boncuklu künye görmek

Rüyada nazar boncuklu künye görmek onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine ve kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine ama bu durumun kişiye maddi anlamda büyük darbe vuracağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, eşi tarafından yüceltileceğine rivayet eder.

Rüyada nazar boncuklu künye gördüyseniz

  • Sürekli ödün vererek huzuru sağlamak zor olabilir.
  • Diğerlerinin yaptıklarının veya söylediklerinin arkasında gizlenenleri görmezden gelmemelisiniz.

Rüyada nazar boncuklu künye alındığında kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, barış için adım atacağına, rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments