Rüya Tabirleri / münasebet rüyaları / Rüyada münasebette bulunmak

Rüyada münasebette bulunmak

Rüyada münasebette bulunmak haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine ve işlerindeki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, emrinde insan çalıştıracağına, insanlar tarafından takdir toplayacağına işaret etmektedir.

Rüyada münasebette bulunmak gördüyseniz

  • Kafanızı altüst eden meselelerde belli bir sonuca varmalısınız.
  • Maddi açıdan fırsatlar söz konusu olabilir.

Rüyada bir kadınla cinsi münasebette bulunmak kötü günleri arkasında bırakacağına, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine, aile hayatı içinde rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada erkek erkeğe cinsi münasebet görülmesi büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, masabaşı bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkekle cinsi münasebette bulunmak rüya sahibi kişi için maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, eğer müdahale edilmezse ya da kendisine engel olunmazsa çok daha kötü şeyler yaşayıp büyük acılar içinde kalacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş biriyle cinsi münasebette bulunmak rüya sahibi için başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına, başına türlü işler geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada ünlü biriyle cinsi münasebette bulunmak rüyayı gören kişi için ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, endişe verici olaylar yaşanacağına, kafasını toplamasına yardımcı olacağına ve bu sayede de hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine, bir yıkımdan ötürü çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına delalet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada bir erkekle cinsi münasebete girmek kazanç kapılarının açılacağına, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, hayattan alınan zevkin daha da artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eşiyle münasebette bulunmak rüya sahibi kişi için çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine, elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına, çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına, onlara hayrının dokunacağına, kişinin alım gücünün yükseleceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments