Rüya Tabirleri / mor rüyaları / Rüyada mor sümbül görmek

Rüyada mor sümbül görmek

Rüyada mor sümbül görmek moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, parasal olarak genişliğe çıkılacağına, el üstünde tutulacağına, çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, aile bireylerinin arasının açılacağına yorumlanır.

Rüyada mor sümbül gördüyseniz

  • Yalnız bir erkekseniz gözünüze kestirdiğiniz bayanı elde edebilirsiniz.
  • İşle ilgili başarılı seyahatler ya da ziyaretler söz konusu olabilir.

Rüyada mor sümbül koklamak ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, yaşam şartlarının düzeleceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, kazancının ve rızkının düşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mor sümbül çiçeği görüldüğünde aradaki buzların eritileceğine, bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine bu durumun da yüzünün asılmasına neden olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mor sümbül bahçesi görüldüyse meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine, başı sıkışanın derdine çare bulacağına, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, modern insanlarla tanışılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mor sümbül tarlası görülmesi sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, ağız tadının ve moralin bozulacağına, bundan sonra her şeyin daha iyi olacağına, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına işaret eder.

Rüyada mor sümbül toplamak rüyayı gören için karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına yorulmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada mor sümbül koparmak içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına, projenin gerçekleştirileceğine ve maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mor sümbül ağacı görüldüğünde kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, elinde bulunan malı ve mülkü kendisini rahatlatmak için kısa bir zaman içinde harcayacağına, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine, güzel bir gelecek sahibi olunacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments