Rüya Tabirleri / kaban rüyaları / Rüyada mor kaban görmek

Rüyada mor kaban görmek

Rüyada mor kaban görmek iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine, kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, böylece içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine, iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada mor kaban gördüyseniz

  • Duygularınızın sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz.
  • Bir arkadaşınızla ilişkinizin olumsuzluk anlamında istenmeyen boyutlara taşınma ihtimali var.

Rüyada mor kaban giymek rüyayı gören için çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, hak etmedikleri şekilde ağır suçlamalarda bulunacağına, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, bir sebeple rüya sahibinin çok üzüleceğine, sorunların teker teker aşılacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments