Rüya Tabirleri / Rüyada moloz görmek

Rüyada moloz görmek

Rüyada moloz görmek hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, kazancında bereketin artacağına, helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para delalet ettiği söylenir.

Rüyada moloz gördüyseniz

  • Devamında onların da aynı şekilde karşılık verdiğini görebilirsiniz.
  • Verilmiş sözlerin ya da yapılan anlaşmaların bazılarının artık bir değeri kalmadığını fark edebilirsiniz.

Rüyada inşaat molozu görülmesi uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, her şeyi onunla el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine, iyi bir patron olacağına, üzüntüden sonra ferahlamaya rivayet etmektedir.

Rüyada moloz taşımak neşeli ve keyifli günler geçireceğine, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve zengin olacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada moloz yığını görülmesi bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, kişinin başarıdan başarıya koşacağına, kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine, çok hatalı çalışmalara gireceğine, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evin içinde moloz görülmesi arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına ve ailesinin de tüm sıkıntılarda kişiye yardım edeceğine, kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, çok dikkat çekeceğine, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına işaret eder.

Rüya alimlerine göre rüyada moloz altında kalmak içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına, ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, güzel ameller işleyeceğine, anne babanın birbirine düşeceğine, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada moloz temizlemek kişiye hep umut olacağına, büyük tartışmalar yaşayacağına, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına delalettir.

Rüyada evde moloz görüldüyse diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, bunun da rüya sahibine sorun olacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada moloz atmak kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, kişinin adımlarını atarken çok dikkatli olmasına, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada moloz süpürmek toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, yaşadığı pişmanlıkların son bulacağına, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments