Rüya Tabirleri / mezar rüyaları / Rüyada mezarda soğan görmek

Rüyada mezarda soğan görmek

Spread the love

Rüyada mezarda soğan görmek ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine ve kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, muradına ereceğine ve deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına, ün sahibi olacağına, şeref ve haysiyetin artacağına, adının kirletilmeye çalışılacağına, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada mezarda soğan gördüyseniz

 • Sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişilerle bir araya gelmeniz ilginç tekliflere neden olabilir.
 • Olaylar aslında göründüğü gibi olmayabilir, karışıklıklar söz konusu olabilir, hiçbir şey net olmayabilir ya da gerçekçilikten çok uzak olabilir.

Rüyada mezara soğan dikmek rüya sahibi kişi için kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, kendisini çok huzurlu hissedeceğine, etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına işaret eder.

2 yorumlar

 1. Avatar

  Rüyamda Sultan Vahideddin han hazretlerinin kabrinin üstünde dört köşesinde birer adet iri kuru soğan gördüm ve ben oturmuş kabir başında ağlıyordum. Vefat etmiş babaannem kabrin başında oturmuş tanıdık bir kadın hakkında onun yumurtalık ve böbrekleriyle ilgili hastalığını anlatıyordu diğer yandan ben vahidettin han hazretleri için ağlıyordum. Rüyanın anlami nedir çok merak ediyorum. Yanıtlarsanız sevinirim.

  • Avatar

   Değerli Ziyaretçim,
   Rüyanız desteğe, insana ve gelişmelere delalettir. Rüya alimlerine göre göreceği destekten dolayı moral bulacağına; kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına; alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.