Rüya Tabirleri / böcek rüyaları / Rüyada mezarda böcek görmek

Rüyada mezarda böcek görmek

Rüyada mezarda böcek görmek birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine, bir sebeple başka yollar aranacağına, aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacağına, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada mezarda böcek gördüyseniz

  • Fikir uyuşmazlıklarıyla vakit kaybetmemeli, uzlaşmacı olmalı, size uymayan durumlar varsa, yalnız ilerlemelisiniz.
  • Yeni kurulacak arkadaşlıklar vizyonunuzu genişletebilir.

Rüyada mezardan böcek çıkması içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, prestij kaybı yaşayacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments