Rüya Tabirleri / meyve rüyaları / Rüyada meyve portakal görmek

Rüyada meyve portakal görmek

Rüyada meyve portakal görmek hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine, ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, tartışmaların sona ereceğine ve doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına rivayet eder.

Rüyada meyve portakal gördüyseniz

  • Özel yaşamınızı, ailenizi veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda olumlu girişimlerde bulunabilirsiniz.
  • İş hayatınızda gereksiz riskler alabilir, ani olaylar veya ani çıkışlar nedeniyle sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Rüyada meyveli portakal ağacı görmek zor ve kötü günlerin geleceğine, bolluk ve bereketin artacağına, rüya sahibini savunanların ise çok sevineceğine, etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments