Rüya Tabirleri / metal rüyaları / Rüyada metal saat görmek

Rüyada metal saat görmek

Rüyada metal saat görmek maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, tartışmalı durumların sona ereceğine, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, para sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada metal saat gördüyseniz

  • Arkadaşlarınız veya yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde karışıklıklar veya yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir.
  • Romantizme zaman ayırmanız gerekiyor.

Rüyada metal saat takmak orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments