Rüya Tabirleri / meşe rüyaları / Rüyada meşe görmek

Rüyada meşe görmek

Rüyada meşe görmek hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ekmek kapılarının kapanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada meşe gördüyseniz

  • Belirsizlikler veya kararsızlık nedeniyle yanlış kararlar alabilirsiniz.
  • Sizden yardım isteyen kişiler olabilir.

Rüyada meşe külü görmek eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, anne babanın birbirine düşeceğine işarettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada meşe toplamak kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına delalet eder.

Rüyada meşe kütüğü görüldüyse toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, zararların üst üste geleceğine alamet eder.

Rüyada meşe yaprağı görüldüyse aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına ve bu yüzden yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine, kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine, manevi olarak ferahlayacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada oyuncak meşe görülmesi hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada meşe kömürü görüldüyse toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak, büyük başarısızlıkların bu sayede ortadan kalkacağına, itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine tabir olunur.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada meşe kesmek iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına rivayet eder.

Rüyada meşede gitmek başarıya giden yolların açılacağına, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olacağınıza, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine işaret etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada meşe oynamak bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına tabir olunur.

Rüyada meşe ormanı görüldüğünde kendi işinin patronu olunacağına, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine ve bu sayede başarılar kazanacağına, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada meşe mantarı görmek bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine ve doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına, psikolojinizi düzeltecek gelişmelere, sorunlarını sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği kişilerden alacağı destekler sayesinde kısa süre içinde çözüme ulaştıracağına, daha rahat şekilde tüketim yapacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, yaşama sevincine kavuşacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına delalet etmektedir.

Rüyada meşe dikmek rüya sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına ve huzurunun da yerine geleceğine, deniz kirli ise bu durumda da kayıplar yaşanacağına, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments