Rüya Tabirleri / bulgur rüyaları / Rüyada mercimek bulgur görmek

Rüyada mercimek bulgur görmek

Rüyada mercimek bulgur görmek iş konusunda değişiklikler yapılacağına, ancak kişinin sorumluluklarının bir anda ve çok fazla artması yüzünden zor durumda kalacağına, herkesin ilgisinin çekileceğine, sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine, rahat bir hayat yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada mercimek bulgur gördüyseniz

  • Aşkta duygusallığınız devam edebilir.Hatta sevdiğiniz kişiye candan bağlanma eğilimindesiniz.
  • Belli iş ya da projelerin tamamlanması ya da belli hedeflere ulaşılması anlamında kendinize güvenebilirsiniz.

Rüyada kırmızı mercimek bulgur görülmesi insanlar hakkında yaptığı kötü yorumlar yüzünden yalnız kalacağına, çok tahsilli bir kişi olacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve uzun zamandan beri istenen arabaya sahip olunacağına, yaşadığı sorunları ve zorlukları aşacağına alamet eder.

Rüyada yeşil mercimek bulgur görüldüyse şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, yapılan işlerin fazla kar getireceğine, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, önündeki engellerin de ortadan kaybolacağına, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada pirinç mercimek bulgur görülmesi her geçen gün daha ünlü olunacağına ve çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına, iç sıkıntınızın azalacağına, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments