Rüya Tabirleri / Rüyada meltem görmek

Rüyada meltem görmek

Rüyada meltem görmek küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, hayırlı ve kazançlı fırsatlar kazanılacağına, iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, sorunlarını bu iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına rivayet eder.

Rüyada meltem gördüyseniz

  • Aşk hayatınızı, maddi durumunuzu veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konular ön plana çıkmaya başlıyor.
  • Ortamı netleştirebilmek için doğru sorular sormak veya doğru cevaplar vermek gerekebilir.

Rüyada meltem ismi görüldüyse yaşanan zor günlerin biteceğine, kendisine kar ve mutluluk getireceğine, rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına işaret eder.

Rüyada meltem esmesi rüyayı gören için girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, belalı insanlara denk geleceğine, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına, elindekileri de alıp götüreceğine ve bu durumunda rüya sahibi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına, tazeleneceğine ve şifa bulacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına ve aynı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments