Rüya Tabirleri / süt rüyaları / Rüyada mavi süt görmek

Rüyada mavi süt görmek

Rüyada mavi süt görmek neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, kısmetli bir yıl geçirileceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına tabir olunur.

Rüyada mavi süt gördüyseniz

  • Belli düzenlemeler veya anlaşmalar esnasında dikkatli olmalısınız.
  • Sosyal olarak kabul edilmenin sınırlandırılmasından hiç hoşlanmadığınızı göreceksiniz.

Rüyada memeden mavi süt gelmesi düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, sevilen ve sayılan biri olunacağına, fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments