Rüyada mavi mor görmek

Rüyada mavi mor görmek geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, isteklerinin ve arzularının da yerine geleceğine, ekmeksiz ve parasız kalacağına, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine işaret eder.

Rüyada mavi mor gördüyseniz

  • Elinize geçmek üzere olan bazı bilgiler engellere takılabilir.
  • Eski bir amaç veya eğiliminize yeni bir açıdan yaklaşabilirsiniz.

Rüyada mavi mor çiçek görüldüğünde yüzünün gülmeye başlayacağına, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, neşesinin de yerine geleceğine, etrafındaki kişilere de yardım edeceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi mor elbise görülmesi kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, zahmetli işlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, kendisini çok zorlayacak ve toparlanmasına bir türlü izin vermeyecek bir durumla karşılaşacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments