Rüya Tabirleri / çiçek rüyaları / Rüyada mavi çiçek görmek

Rüyada mavi çiçek görmek

Rüyada mavi çiçek görmek onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine bu süreçte hayatın kıymetinin de farkına varacağına, müjdeli haberler alacağına, hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, söz ve yetki sahibi olacağına, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada mavi çiçek gördüyseniz

  • Duygularınızı müsrifçe harcamanız özel yaşamınızda elde etmek istediklerinizi elde etmenizi zorlaştırabilir.
  • Bazı konularda zayıflıklarınızın arttığını gözlemleyebileceğiniz bir aylık sürece giriyorsunuz.

Rüyada ağaçta mavi çiçek görmek yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada beyaz mavi çiçek görülmesi ailesinin de tasvip etmediği konularda direttiği için başını belaya sokacağına, siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine, iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına inanılmaktadır.

Rüyada koyu mavi çiçek görüldüğünde büyük sıkıntılar yaşanacağına, çok zor dönemlerin geçirileceğine, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada saksıda mavi çiçek görmek temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada canlı mavi çiçek görüldüyse ona yardımcı olacağına, sorunların kısa sürede sone erdirileceğine, üzüleceğine ve borçlanacağına, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına rivayet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada mavi çiçek vermek birlikte bazı işler yapılacağına, endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına, moralin ve keyfin yerine geleceğine, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada mavi çiçek toplamak maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine alamettir.

Rüyada küçük mavi çiçek görmek bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, önemli yerlere geleceğine, meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yapay mavi çiçek görüldüğünde evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüya tabircilerine göre rüyada mavi çiçek koparmak son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, rüya sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine yorulur.

Rüyada mavi çiçek almak yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments