Rüya Tabirleri / marangoz rüyaları / Rüyada marangoz görmek

Rüyada marangoz görmek

Rüyada marangoz görmek geçim derdinin biteceğine ve bu sayede kişinin rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına, yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada marangoz gördüyseniz

  • Bazı şeyleri garantilemek için taktik uygulamanız durumunda hamleniz karışıklık veya gerginlik yaratabilir.
  • Elinizdekileri istediklerinizi alabilmek için fırsata dönüştürebilirsiniz.

Rüya tabircilerine göre rüyada marangoz olmak yakın bir zaman içinde alacağı kötü bir haberden ötürü büyük bir zorluk çekeceğine, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, kişinin rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına delalet eder.

Rüyada marangoza gitmek kendisini üzmeye ve zarara uğratmaya çalışan bazı insanlara rağmen işlerini çok iyi bir şekilde ilerleteceğine, geleceğinizin güzel olacağına, geleceğe dair planlar yapacağına, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada marangoz talaşı görmek rahatının ve keyfinin yerinde olacağına, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada marangoz ustası görmek kişinin karakteri ve çalışkanlığı ile iş alanında ismini altın harflerle yazdıracağına, yeni kısmetlere nail olacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına inanılmaktadır.

Rüya tabircilerine göre rüyada marangozda çalışmak başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, bir beladan kurtulacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada marangoz aletleri görülmesi geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına, aksi takdirde çok üzüleceğine, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada eve marangoz gelmesi fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine rüya sahibinin bu sayede arkasına kitleleri takacağına, yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına, yaşadığı olayların kötü gideceğine, para ve zaman ayıracağına, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına alamettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada marangoza dolap yaptırmak kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, evliyse çocuk sahibi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada marangoz rendesi görmek etrafındaki insanlara Allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, bunu uzun zamandır beklediğine ve aldığı müjdenin güzelliği sayesinde beklediğine değdiğini düşünerek iki kat daha mutlu olacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments