Rüya Tabirleri / mal rüyaları / Rüyada mal varlığı görmek

Rüyada mal varlığı görmek

Rüyada mal varlığı görmek acılarını ve kederlerini içine atacağına, Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine, kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine, borç batağına düşeceğine, huzursuz geçen günlerin biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada mal varlığı gördüyseniz

  • Bazılarınız sevdikleri kimselere düşündükleri hediyeyi alabilecekler.
  • Kesin açıklamalar yapmamalı, beyanatlar vermemelisiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada mal varlığını kaybetmek nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, çalışma hayatında bir takım zorluklar yaşamaya, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments