Rüya Tabirleri / madalya rüyaları / Rüyada madalya görmek

Rüyada madalya görmek

Rüyada madalya görmek uykusuz geceler yaşayacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, kafasının ve içinin rahatlayacağına, başarıya giden yollarını açacağına, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına alamettir.

Rüyada madalya gördüyseniz

  • İş hayatınızı veya gayrimenkul başlığı altında incelenebilecek konulara sabırla yaklaşmalısınız.
  • Gereksiz zaman alan kişilere izin vermemenizde fayda var.

Rüyada cumhurbaşkanından madalya alınması kısmetinin ve şansının da kapanacağına, kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine işaret etmektedir.

Rüyada madalya ile ödüllendirilmek yorulduğu ve kaybettikleriyle kalacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, duyduğu üzüntülerin son bulacağına yorumlanır.

Rüyada askerde madalya alındığında gidilen yolda engel üstüne engelle karşılaşılacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, bir sebeple maddi sıkıntıya düşeceğine, geç de olsa huzura erileceğine, ev içinde yaşayacağı bazı sorunlar nedeni ile zor günler geçireceğine, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına alamet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada madalya vermek kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine, ters giden işlerin de düzeleceğine, çok yüksek olmasa da kişiyi rahatsız edecek miktarda para kaybının da söz konusu olacağına, çok istenen bir şeye sahip olunacağına, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada boynuna madalya takmak zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına, istediklerini rahatlıkla elde edeceğine gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kızının madalya aldığını görüldüyse bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, canın derdine düşeceğine ve evden çıkamaz olacağına, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada okulda madalya alındığında daha farklı işlerle de uğraşılmaya başlanacağına, işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına, sabırlı olmak ve Allah’a yalvarmak dışında kişinin elinden bu süreç zarfında bir şey gelmeyeceğine alamet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada madalya bulmak azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, kazancının günden güne azalacağına inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada madalya takmak ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, rüyayı gören kişinin hevesinin kursağında kalacağına, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada madalya alındıysa buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, stres ve üzüntüye yol açacak bir toplantı yapılacağına, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine ve bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada başkasının madalya aldığını görüldüğünde ilk zamanlarda parasal sıkıntılar yaşanacağına, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, büyük kazanç elde edeceğine ve hayal ettiği herşeye yakında kavuşacağına, iyi halin geleceğine, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil madalya alınması mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, hak ettiği mutluluğu yakalayacağına, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada madalya satmak bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, insanların alım gücünün azalacağına, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, kişinin içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada madalya takıldığını görüldüğünde özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına ve bu yüzden çok sıkıntı çekileceğine, sıkıntı ile geçimini sağlamaya, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada bronz madalya görülmesi herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla da amacına ulaşacağına, kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına ve rüya sahibine dua edeceğine, hayatının afiyette geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada madalya takılması çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, istediği oranda da eğleneceğine, hayatının güllük gülistanlık olacağına işaret eder.

Rüyada madalya aldığını görüldüğünde tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına ve her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine, zarar gören insanlara yardım edeceğine, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada madalya kazanmak maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine delalettir.

Rüyada madalya taktığını görülmesi aradığı aşkı bulacağına, bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına, büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments