Rüya Tabirleri / Rüyada leylekler görmek

Rüyada leylekler görmek

Rüyada leylekler görmek yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına, zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına, ailesinin gerekli tüm ihtiyaçlarını giderebilecek maddi ve manevi güce erişeceğine, güvendiği kişilerin sahtekâr kimseler olacağına yorumlanır.

Rüyada leylekler gördüyseniz

  • Attığınız her adımdan sonra ayağınızı ayağınızı kaldırıp nereye bastığınıza bakmamalı, adım atmadan önce nereye basacağınızı görmelisiniz.
  • İyi ilişki kurabilmek için tartışmaktan kaçınmanız gerekiyor.

Rüyada uçan leylekler görüldüyse hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına, bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, hayatının kötüleşmeye başlayacağına, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine, istediği başarıyı göstereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz leylekler görmek saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına ve rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments